Poznaj historię Walizki

Kto kryje się za tą nazwą? Kim jest Walizka i dlaczego kilka lat temu postanowiła zająć się turystyką? Dowiedź się!

Czym zajmuje się Walizka

Walizka zajmuje się szeroko rozumianą turystyką. Może pomóc Ci zaplanować wakacje niezależnie od tego czy poszukujesz samych przelotów, ubezpieczeń turystycznych czy wolisz jechać na zorganizowaną wycieczkę. Walizka lubi także dzielić się swoją wiedzą dlatego w Klubie Seniora prowadzi "spotkania z turystyką".

wypoczynek i zwiedzanie

Walizka posiada szeroką ofertę dotyczącą wyjazdów zorganizowanych przez najlepsze biura podróży. Decydując się na taką opcję masz zagwarantowane: zakwaterowanie, transport, transfery, wyżywienie, ubezpieczenie medyczne oraz opiekę polskojęzycznego rezydenta (albo przewodnika - w przypadku wycieczek objazdowych).

usługi mobilne

Niektórzy Klienci wolą spotkania w cztery oczy i nie lubią bądź nie chcą rezerwować wakacji przez internet. Jeżeli mieszkają na terenie Warszawy to Walizka z przyjemnością odwiedzi ich aby przedstawić najciekawsze oferty, podpisać umowę, dokonać płatności albo po prostu porozmawiać o swoich wakacyjnych planach.

dla dzieci i młodzieży

Walizka współpracuje z najlepszymi w Polsce organizatorami obozów młodzieżowych i wyjazdów językowych. Posiada szeroki wachlarz wyjazdów sportowych, artystycznych czy survivalowych. O takim obozie Twoja pociecha będzie opowiadała cały rok szkolny a Tobie nie pozostanie nic innego jak od razu zarezerwować obóz na kolejne wakacje!

spotkania z podróżami

Walizka uwielbia przebywać z Seniorami. Uważa, że mają oni niesamowitą wiedzę życiową i niezliczoną ilość cudownych opowieści. Od jakiegoś czasu spotyka się z Seniorami w Klubie aby prowadzić "spotkania z podróżami". Spotkania odbywają się raz w miesiącu w Klubie Seniora w Międzylesiu.

sprzedaż usług podróżniczych

Walizka pomoże Ci także wtedy jeżeli jesteś typem podróżnika "samodzielnego" i na wakacje wolisz jeździć na własną rękę. W ofercie Walizki znajdziesz więc bilety lotnicze, hotele, domki letniskowe, apartamenty czy wynajem samochodów. Walizka pomoże Ci skompletować wszystkie składniki tak żebyś Ty nie musiał tego robić.

ubezpieczenia turystyczne

Bezpieczeństwo to podstawa! Jadąc na wakacje trzeba pamiętać o ubezpieczeniu. Walizka w swojej ofercie posiada szeroki zakres ubezpieczeń. Możesz ubezpieczyć się dodatkowo od następstw chorób przewlekłych, od następstw uprawiania sportów ekstremalnych albo ubezpieczyć się od ponoszenia kosztów rezygnacji.

najpopularniejsze kierunki

jak otrzymać idealną ofertę?

Celem walizki jest dobranie Ci najlepszej oferty. Na stronie nie znajdziesz więc dostępnej wszędzie wyszukiwarki ofert. W zamian za to Walizka zada Ci kilka pytań i jak najszybciej prześle na Twojego maila idealnie dopasowaną ofertę! Sprawdź i przekonaj się jak to działa.

skontaktuj się

najszybszym sposobem na otrzymanie oferty jest kontakt mailowy. Możesz także zadzwonić albo spotkać się z Walizką we wskazanym przez Ciebie miejscu.

opowiedz o sobie

aby idealnie dobrać Ci ofertę Walizka potrzebuje kilku informacji. Przede wszystkim kiedy i z kim chcesz jechać na wakacje. Opowiedz Walizce jak lubisz spędzać wakacje, jaki rodzaj wyżywienia preferujesz i czy wolisz spokojne czy imprezowe miejsca.

zostaw dane

zostaw swój adres mailowy oraz telefon kontaktowy. Walizka odezwie się do Ciebie jak najszybciej.

zalety Walizki

dlaczego warto zaufać Walizce?

nie dolicza prowizji

do przedstawianych Ci ofert, Walizka nie dolicza prowizji. Ceny są takie same jak u organizatora czy na innych portalach wakacyjnych … dostajesz jednak coś więcej ...

ma wielkie serce

Walizka to mała, jednoosobowa firma. To dziewczyna, która w swoją pracę wkłada całe serce i która do każdego Klienta podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

opiekuje się Tobą

w zamian za zaufanie i zarezerwowanie wakacji w Walizce otrzymujesz pełną opiekę. Walizka odpowie na każde pytanie, przypomni o dopłatach, potwierdzi godziny wylotu i odbierze każdy Twój telefon jeżeli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości. Z Walizką zostaję się na długo!

jeżeli chcesz dobrać każdy element oddzielnie

Wolisz rezerwować poszczególne składniki swoich wakacji odzielnie? Możesz dokonać tego samodzielnie korzystając z wyszukiwarek na stronie Walizki. Możesz też odezwać się do Walizki a ona przygotuje Ci ofertę.

bilety lotnicze

hotele i apartamenty

wynajem aut

ubezpieczenia podróżne

Skontaktuj się z Walizką już teraz!